Ärata üles enda loovus!

Tänapäeva stressirohke töökeskkond toob paratamatult kaasa  emotsionaalseid pingeid, kus hakatakse enda võimetes kahtlema. Siia lisandub mure perega koosveedetud aja vähenemise pärast. Samal ajal kasvab kohustuste hulk, sest lisaks laste huvialaringidele soovid leida aega endale. Tahaksid jõuda spordisaali või pikemat aega ootab lugemist mõni raamat. Sa ei ole ammu saanud tegeleda oma hobidega.

Continue reading “Ärata üles enda loovus!”

Mis on hommikupäevik?

Hommikupäeviku mõte tuleneb oma loovuse elluäratamisest, sest see kuidas me kirjutame või maalime, mõjutab kuidas me end tunneme või mõtleme. Ka maalimine on üks päeviku pidamise viise. Päeviku pidamine võib muuta meid enda vastu leebemateks, sest me ei ole enam nii meeleheitel ja muutume enda vastu vähem karmimaks. Seda võib nimetada kaastundeks iseenda vastu, mis on esimene samm oma loovuse ja loojaga kohtumiseks.

Continue reading “Mis on hommikupäevik?”

Tere tulemast, oled oodatud loovuse teel!

Oled sattunud loova elu koolituse ja kogemusnõustamise veebilehele.

Siin ei ole kohta kriitikale, sest meie soov on saada toetatud. Kõik on oodatud ennast avardama ja leidma oma loova elu tee. Meid on inspireerinud Julia Cameroni 12-sammu loovuse õpetus. Oleme koostanud programmi enda loova elutee leidmiseks. Oluline ei ole sinu vanus ega amet või kuuluvus.

Continue reading “Tere tulemast, oled oodatud loovuse teel!”