Tere tulemast, oled oodatud loovuse teel!

Oled sattunud loova elu koolituse ja kogemusnõustamise veebilehele.

Siin ei ole kohta kriitikale, sest meie soov on saada toetatud. Kõik on oodatud ennast avardama ja leidma oma loova elu tee. Meid on inspireerinud Julia Cameroni 12-sammu loovuse õpetus. Oleme koostanud programmi enda loova elutee leidmiseks. Oluline ei ole sinu vanus ega amet või kuuluvus.

Tuleme kokku erinevate eludega ja elulugudega, kogemustega, igapäevaste rõõmude ja muredega ja istume ühisesse ringi. Võtame aja muust elust maha ja vaatame endasse. Elu meie ümber on nii kiires muutumises, et võime tunda nagu polegi enam jaksu edasi minemiseks. Jääb selline tunne justkui oleme pidevas liikumises ilma kindla eesmärgita.

Kõige tähtsam on sisemine rahulolu ja parim aeg on see, mida saad pakkuda endale. Sa ei pea olema kõige tublim, ilusam ja targem või pidevalt võistlema, kandideerima ja karjääri tegema, õigustama ja tõestama, kuhugi pärale jõudma. Ole nagu oled. Sinus on juba kõik olemas. Ole kohal. Sellest piisab.

Meie juurde saab tulla kogemusnõustamisele, kui vajad abi elukriisidega toimetulemisel. Saame aidata oma kogemusega, et vabastada enda meeled painavatest mõtetest ja leida uusi positiivseid toimetuleku viise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga