Ele-Reet Ehelaid

elereet.ehelaid@kogemusest.ee 
(+372) 58 350 256

Ma tahaks, et maailmas oleks rohkem rõõmu ja mängulisust. Et me ei prooviks suruda end selliseks nagu me ei ole ja siis oleks ise kurvad, et miks me ei sobi. Ma soovin, et kõigil oleks rohkem julgust olla nemad ise. Kõik loovusega seotu on mind alati kõnetanud ja see on kindlasti tee, millel tahan käia ja teisi toetada. Minu jaoks on oluline ka oma elu eest vastutuse võtmise küsimus ja ka see, et ei võtaks enda kanda võõrast vastutust. Sellega on olnud vaja palju tööd teha. See on ka üks oluline samm teel rõõmsama ja parema elu juurde, kuigi alguses võib see sõna „vastutus” üsna hirmutav tunduda. Ma arvan, et igaühes meist on peidus üks võlur ja tahan pakkuda turvalist keskkonda, kus see võlur saaks esile tulla. Olen ise kogenud, kuidas turvalises keskkonnas teistega koos loovuse teed käimine võib selle võluri äratada ja tahan, et rohkematel inimestel oleks võimalus sama kogeda.

Mul on bakalaureuse kraad sotsiaaltöös ja olen rehabilitatsioonimeeskonna sotsiaaltöötaja ning kogemusnõustaja. Lisaks koolitan laste õiguste ja inimõiguste teemal.

Kogemusnõustamise teemad ja märksõnad

Depressioon, kaassõltuvus, täiskasvanud nähtamatu laps, sotsiaalärevus, madal enesehinnang, enesekindluse puudumine, loovusblokid, üksildus, kehvad sotsiaalsed oskused, „kapist välja tulemine”, karjäärivalikute tegemine, tähelepanuhäire.

Ele-Reeda CV